Bal karnawałowy

Bal Karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci,dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 4.02.2020r. w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Zielonce,gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek oraz wróżki,królewny,motylki,rycerzy,policjantów,Batmana itp.,nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tę  wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu naszą Panią Dorotkę od rytmiki.Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo,wszyscy bawili się wesoło,uśmiech nie znikał z twarzy,mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom ,to było głównym  celem tego balu.Kiedy czas zabawy dobiegł końca,dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda,że następny bal dopiero za rok.