Uroczyste nadanie naszemu przedszkolu imienia Małego Księcia.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzisiaj odbyło się uroczyste nadanie naszemu przedszkolu imienia Małego Księcia. Nauczycielki wraz z dziećmi z grupy Słoneczek przygotowały na ten dzień wspaniałe przedstawienie o postaci naszego patrona. Gościliśmy wielu znakomitych gości, wśród nich Pana Burmistrza Kamila Michała Iwandowskiego, Panią Sekretarz Renatę Jóźwiak, Przewodniczącego Rady Miasta Pana Michała Grodzkiego wraz z przedstawicielami Rady Miasta, kierownika CUW Panią Annę Hrynkiewicz, oraz dyrektorów wszystkich miejskich jednostek oświatowych i kulturalnych w naszym mieście. Obecni byli też pracownicy pedagogiczni i niepedagogiczni przedszkola oraz nasze przedszkolaku. To był wspaniały, niezapomniany i radosny dzień.